en de ru
Powiat Kartuski na XI targach „Zdrowie ma smak” w Świdnicy
data: 2017-08-29

W dniach 25-26 sierpnia 2017 r. Powiat Kartuski, brał udział w XI targach „Zdrowie ma smak” organizowanych w ramach Dni Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej w Świdnicy.

Na targach zaprezentowaliśmy stoiska z produktami kaszubskimi: tradycyjne wyroby wędliniarskie promowała firma GS Żukowo, kaszubskie nalewki i przetwory prezentowała Zyta Górna ze Zgorzałego a haft i malarstwo na szkle Mirosława Kazana z Kartuz.  Ponadto na stoisku promocyjnym Powiatu Kartuskiego, zachęcano mieszkańców i turystów do odwiedzenia Kaszub. W targach uczestniczyła również delegacja samorządowa z Starosta Kartuskim Janiną Kwiecień na czele.

Mamy nadzieję, że kaszubskie smaki zainspirowały odwiedzających  do przyjazdu do Szwajcarii Kaszubskiej, a materiały promocyjne które otrzymali na pewno ułatwią im ta podróż.

Organizatorem targów był Powiat Świdnicki wspólnie z Miastem Świdnica i Gminą Świdnica. 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.