XXVII Kaszubska Noc Pod Gwiazdami
miasto: Sierakowice
czas trwania: 2019-08-16 - 2019-08-16

Już 16 sierpnia odbędzie się Noc pod Gwiazdami. W tym roku na sierakowickiej scenie wystąpią: Anna Karwan, grupa Tabu, The Mind Seekers, a gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska. W programie także Festiwal Kolorów oraz obchody 120-lecia istnienia Banku Spółdzielczego w Sierakowicach.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00 od występu zespołu The Mind Seekers. W trakcie koncertu rozpocznie się też wyczekiwana Eksplozja Kolorów. Tuż po Mind Seekersach na scenie pojawi się TABU. W nieco inne klimaty wprowadzą publiczność Anna Karwan i gwiazda wieczoru Kasia Kowalska

Podczas tegorocznej Nocy pod Gwiazdami swoje 120-lecie świętować będzie Bank Spółdzielczy. Z tej okazji na uczestników imprezy czekać będą konkursy z cennymi nagrodami i tort dla wszystkich!

+ dodaj wydarzenie
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.