en de ru
Droga Kaszubska
start
start: Garcz
 • Muzeum ceramiki Neclów w Chmielnie

  odległość od poprzedniej atrakcji: 2,2 km
  szacowany czas przebycia: 5 min
  Tradycja garncarstwa w rodzinie Neclów sięga dziesięciu pokoleń. W 1993 roku w ceglanym budynku warsztatu, otwarto w muzeum ceramiki. Przez dziesięciolecia wyroby rodziny Neclów zdobyły niemałe uznanie, nie tylko na Kaszubach ale i w całym kraju.
 • Kąpielisko w Chmielnie

  odległość od poprzedniej atrakcji: 1,0 km
  szacowany czas przebycia: 2 min
  Znajduje się nad jez. Kłodno przy ul. Grodzisko, wyposażone jest w pomost, budynek socjalny z sanitariatami i strefę dla dzieci.  Nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwa ratownik WOPR.
 • Punkt widokowy - Góra Sobótka

  odległość od poprzedniej atrakcji: 6,3 km
  szacowany czas przebycia: 9 min
  Wzgórze Sobótka wznoszące się po północno-wschodniej stronie wsi Ręboszewo to przypuszczalnie prehistoryczne święte miejsce i doskonały punkt widokowy.
 • Złota Góra

  odległość od poprzedniej atrakcji: 3,5 km
  szacowany czas przebycia: 4 min
  Leżąca na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego Złota Góra we wsi Brodnica Górna jest malowniczo położonym wzniesieniem w samym sercu Kaszub, którego wysokość wynosi 190 m n.p.m.
 • Ostrzyce

  odległość od poprzedniej atrakcji: 3,1 km
  szacowany czas przebycia: 6 min
  Położone nad brzegiem pięknego Jeziora Ostrzyckiego i przy jednej z najbardziej malowniczy dróg regionu pomorskiego Ostrzyce są ukrytą w malowniczym krajobrazie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego turystyczną enklawą ciszy i spokoju.
start
stop: Kolano
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.